Akrilik esaslı,her renkte üretilen,dokunma süresi 2-3 saat,sert kuruma süresi 24 saat,su ile inceltilen,beton,briket,tuğla,ytong yüzeylere ve binaların dış cephelerinde kullanılan,iklim şatlarına dayanıklı ,solmayan,teneffüs etme özelliğine sahip bir sonkat boyasıdır.

Silikon ve akrilik esaslı,her renkte üretilen,mat görünümlü,sarfiyat oranı 3,5-5 (m2/kg) olan,toz tutma süresi 1-2 saat,sert kuruma süresi 24 saat,su ile incelen,her türlü yapıların dış cephelerinde beton,gaz beton,sıva,briket gibi yüzeylerde kullanılan,su efekti yüksek nefes alama özelliğine sahip sonkat boyasıdır.

Akrilik esaslı,her renkte üretilen,sarfiyat oranı 1,2-1,5 (m2/kg) olan,toz tutma süresi 60 dk,sert kuruma süresi 24 saat,su ile incelen,konut ve iş yerlerinin dış cephelerinde sıva,brüt beton,briket,tuğla,ytong, gibi malzemelerde kullanılan,kalım film yaptığından sıva hatalarını kapatan suya ve neme dayanıklı solmayan sonkat boyasıdır.

Pva esaslı,her renkte üretilen,mat görünümlü,sarfiyat oranı 9-10 (m2/kg),dokunma süresi 20-30 dakika,sert kuruma süresi 12 saat olan,su ile inceltilen, beton,briket,tuğla,sıva,alçı gibi yüzeylerde kullanılan,yıkanabilir,nefes alma özelliğine sahip,kokusuz,örtücü,dekoratif,TS-5808’e uygun bir sonkat boyadır.

Stren akrilik esaslı,her renkte üretilen,yarı mat görünümlü,su ile incelen,toz tutma süresi 15 dk,sert kuruma süresi 5 saat olan, binaların iç kısımlarında beton,briket,alçı,sıva yüzeylerde kullanılan,kendisine has hoş bir kokusu olan,silinebilen üstün örtücülüğe sahip sonkat boyasıdır.

Alkid  esaslı,mat görünümlü,beyaz,gri,sarı,yeşil ve kiremit renklerde üretilen,sentetik tinerle inceltilen, ahşap ve metal yüzeylerde kullanılan,pastan koruyucu ,üstün yapışma gücü olan,sarfiyatı 8-10 (m2/kg),dokunma süresi 2-3 saat,toz tutma süresi 4-6 saat,sert kurma süresi 18 saat olan ilk kat boyadır.

Alkid esaslı ve ral renklerinde üretilen,parlak görünümlü,sarfiyat oranı  10-12  (m2/kg),dokunma süresi  3 saat,toz tutma süresi 6 saat, sert kuruma süresi  18 saat olan,sentetik tinerle inceltilen ,tüm ahşap ve metal yüzeylerde kullanılan, dış etkenlere dayanıklı, TS-39’a uygun üstün yapışma özelliğinde,flexible bir sonkat boyadır.

Alkid esaslı,yarı mat görünümlü, sarfiyatı oranı 4-5 (m2/kg),toz tutma süresi 15 dakika,sert kuruma süresi 24 saat olan,end veya selilozik tinerle inceltilen, şehir ve dışı her türlü trafik işaretlerini çizmekte kullanılan TS-604’e uygun aşınmaya ve suya dayanıklı bir sonkat boyasıdır.

Copyright 2020 DİGİTALİZ. Tüm Hakları Saklıdır