Poliüretan ve alkid esaslı,şeffaf veya istenilen renkte üretilen,parlak görünümlü, sarfiyatı 10-12  (m2/kg) olan,dokunma süresi 30-60 dk,toz tutma 4-6 saat,sert kuruma süresi 8-12 saat olup sentetik tiner ile inceltilir. Her türlü mobilya sahasanda,gemi,yat,kotra vb deniz vasıtaları,bina ve villaların kapı ve pencerelerinde kullanılan tatlı,tuzlu suya dayanıklı bir son kattır.

Modefiye alkid esaslı,şeffaf üretilen,parlak görünümlü ,sarfiyatı 5-8  (m2/kg) olan,dokunma süresi 5-15  dk,toz tutma 2-4 saat,sert kuruma süresi 24 saat olup selülozik tiner ile inceltilir. Özel reçinelerle modifiye edilmiş,su,deniz suyu,asit ve kalevilere son derece dayanıklı,esnek ve sert film özelliğine sahip,MDF,sunta,meşe,gürgen gibi kalıp işlerinde kullanılan malzemelerin çizilmesini,şişmesini engelleyerek uzun süre kullanılmasını sağlayan bir son kattır.

Poliüretan ve alkid esaslı,şeffaf renkte üretilen,parlak görünümlü, sarfiyatı 10-15  (m2/kg) olan,dokunma süresi 2-3 saat,toz tutma 4-6 saat,sert kuruma süresi 24 saat olup sentetik tiner ile inceltilir.Tek bileşikli,darbe ve ezilmeye karşı son derece dayanıklı,mobilyalarda,parke döşemelerinde,dahili kapı,pencere ve lambriler de kullanılan son kattır.

Alkid izsiyanat esaslı,beyaz,gri,sarı,yeşil renklerinde üretilen,mat görünümlü ,sarfiyatı 10-12  (m2/kg) olan,dokunma süresi 15-20 dk,toz tutma 2-3 saat,sert kuruma süresi 24 saat olup poliüretan tiner ile inceltilir.Mobilya sahasında kullanılan,üstün yapışma ve doldurma özelliğine sahip yağ,su ve kimyasallara dayanıklı bir ilk kattır.

Alkid izsiyanat esaslı,yarı mat görünümlü, sarfiyatı 10-12  (m2/kg) olan,dokunma süresi 15-20 dk,toz tutma 4-6 saat zımpara,sert kuruma süresi 12 saat olup poliüretan tiner ile inceltilir.çift komponentli, mobilya sahasında masif ve kaplama yüzeylerin doldurulmasında kullanılan,üstün doldurma özelliğine sahip ilk kat verniktir.

Alkid izsiyanat esaslı,şeffaf renkte üretilen,yarı mat görünümlü,sarfiyatı 10-12  (m2/kg) olan,dokunma süresi 15-20 dk,toz tutma 1-2 saat,sert kuruma süresi 12 saat olup poliüretan tiner ile inceltilir,çift komponentli, mobilya sahasında dolgusu yapılmış masif veya kaplama üzerinde kullanılan son kat verniktir.

Alkid izsiyanat esaslı,şeffaf renkte üretilen,parlak görünümlü,sarfiyatı 10-12  (m2/kg) olan,dokunma süresi 15-20 dk,toz tutma 1-2 saat,sert kuruma süresi 12 saat olup poliüretan tiner ile inceltilir,çift komponentli, mobilya sahasında dolgusu yapılmış masif veya kaplama üzerinde kullanılan son kat verniktir.

Alkid izsiyanat esaslı,ral renklerde üretilen,parlak görünümlü ,sarfiyatı 7-8  (m2/kg) olan,dokunma süresi 30-60  dk,toz tutma 4- 5 saat,sert kuruma süresi 24 saat olup poliüretan tiner ile inceltilir.Mobilya sahasında kullanılan,üstün örtücülüğe sahip,darbe ve çizilmelere dayanıklı,yağ,su,kimyasallardan etkilenmeyen son kattır.

Alkid selüloz esaslı,beyaz,gri,sarı,yeşil renkte üretilen,yarı mat görünümlü ,sarfiyatı 10-12  (m2/kg) olan,dokunma süresi 15 dk,toz tutma 1-2 saat,sert kuruma süresi 12 saat olup selülozik tiner ile inceltilir. Mobil sahasında kullanılan,çabuk kuruyan üstün yapışma ve doldurma özelliğine sahip bir ilk kattır.

Alkid selüloz esaslı,yarı mat görünümlü,sarfiyatı 10-12  (m2/kg) olan,dokunma süresi 8-10 dk,toz tutma 30-40 dk zımpara,sert kuruma süresi 12 saat olup selülozik tiner ile inceltilir. Mobilya sahasında masif ve kaplama yüzeylerin doldurulmasında kullanılan,üstün doldurma özelliğine sahip,kolay zımparaya gelen il kat verniktir.

Alkid selüloz esaslı,şeffaf renkte üretilen,yarı mat görünümlü ,sarfiyatı 10-12  (m2/kg) olan,dokunma süresi 10-15 dk,toz tutma 30-60 dk,sert kuruma süresi 12 saat olup selülozik tiner ile inceltilir.Mobilya sahasında dolgusu yapılmış masif veya kaplama üzerinde kullanılan son kat vernik tir.

Alkid selüloz esaslı,şeffaf renkte üretilen,parlak görünümlü ,sarfiyatı 10-12  (m2/kg) olan,dokunma süresi 10-15 dk,toz tutma 30-60 dk,sert kuruma süresi 12 saat olup selülozik tiner ile inceltilir. Mobilya sahasında dolgusu yapılmış masif veya kaplama üzerinde kullanılan son kat vernik tir

Alkid selüloz esaslı,ral renklerinde üretilen,parlak görünümlü ,sarfiyatı 10-12  (m2/kg) olan,dokunma süresi 15 dk,toz tutma 1-2 saat,sert kuruma süresi 12 saat olup selülozik tiner ile inceltilir. Mobil sahasında kullanılan,üstün örtücü ,darbe ve çizilmelere dayanıklı,çabuk kuruyan son kattır.

Alkid esaslı,her renkte üretilen,mat görünümlü,sarfiyatı 10-12  (m2/kg) olan,dokunma süresi 1-2 saat,toz tutma 4-6 saat,sert kuruma süresi 8-10 saat olup sentetik tiner ile inceltilir. Ahşap malzemeye nüfus etme kabiliyeti çok yüksek ve uygulaması kolay olup malzemenin damarlarını net olarak ortaya çıkaran ve tabi görünümünü bozmayan bir ilk kattır.

Copyright 2020 DİGİTALİZ. Tüm Hakları Saklıdır